Uwazam racjonalnie rzecz ujmujac ze jesli z tego mialbybyc na prawde miliony to glowny akcjonariusz i zarazem crn nie wychodzilby z papiera w taki sposob, gdyby rynek byl informowany na biezaco z transakcji nie kupowal by tak panicznie tylko zastanowil czy cos nie halo skoro osoba z wewnatrz spolki chce sie skeszowac z akcji i to jeszcze pokryjomu majac na uwadze takie perspektywy. Moglby zarobic na dywidendzie w niedalekiej przyszlosci a oni wywalal na slupy aby mogli dystrybuowac ulicy tworzac sztuczne zapewne obroty i wiedzac ze spolka bedzie wysylac raporty cenotworcze. Na szczescie mam srednia 85 gr wiec nie czeka mnie az tak duza strata w przeciwienstwie do wielu ktorzy sie tu chwalili pakietami po 100 tys akcji, wystarzy takich 20 i juz wiadomo ze to ulica wciagala a nie fund.