Bedac pare lat na gpw jak cnw albo osoby wewnatrz spolki ktore wywalaly akcje w rynek nie skutkowalo to niczym dobrym. Tutaj w dodatku jeszcze nie informowal, nie budzi to w tobie zadnych podejrzen ? Jesli nie to szybko stracisz kase na gieldzie. Np na fluidzie spezedawal prezes ale tam xhodzilo o zycie lub nie tej spolki i zapewnienie utrzymania biezacego fukcjonowania. Tutaj poki co wyglada ze koles zarobil spory hajs na raportach cenotworczych ulica to podchwycila i zaczelo sie...