Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

MILIARDOWY MAJĄTEK ELEKTRIMU ...PRZEPADŁ ???????!!!!!

Zgłoś do moderatora
owstanie Linia Siegfrieda Tuska na granicy Polski - Max Kolonko Mówi Jak Jest w MaxTVGO.com
owstanie Linia Siegfrieda Tuska na granicy Polski - Max Kolonko Mówi Jak Jest w MaxTVGO.com (rumble.com)

PIDŻAMA PORNO STRACHY NA LACHY Grabaż 30 Jarocin 2014 DVDRip
https://www.youtube.com/watch?v=199lUWkyytQ

Ilosc wiezniow na 100k obywateli. USA 561, Rosja 302, Chiny 53. ( Ale to w Rosji i Chinach jest terror. Anglosasy od zawsze stosowały zasadę: divide i conquer” - Czyli, dziel i zwyciężaj. Trzymanie się tej koncepcji pozwoliło im rządzić i kierować światem. W końcu jednak znalazł się człowiek który tę zasadę skierował przeciwko nim. Amerykanie zrobili wszystko aby zjednoczyć Rosję i Chiny! Dzisiaj Rosja i Chiny mają wspólny system obrony i ostrzegania strategicznych broni jądrowej, każdy atak nuklearny na jeden lub drugi kraj spowoduje odwet Rosji i Chin
Według danych z 2021 roku, Polska, obok Węgier, miała najwyższą liczbę więźniów w przeliczeniu na 100 000 mieszkańców w Unii Europejskiej. Wskaźnik inkarceracji, czyli liczba osadzonych na 100 tys. mieszkańców, wynosił w Polsce 191.
https://www.ciekawestatystyki.pl/2023/07/ilu-wiezniow-jest-w-polsce.html
Leszek Miller: Miał zostać socjalizm
https://www.rp.pl/plus-minus/art40375901-leszek-miller-mial-zostac-socjalizm

Nigdy nie dożyję dnia kiedy w Polsce ktoś tak powie głośno-nigdy:.. Normalność, to jest to słowo którego zaczyna brakować w Polsce. Słowacja nie jest kolonią ani brytyjską ani amerykańską, cóż Polska jest rozgrywana na wszelkie możliwe fronty jak bantustan, w którym każdy ma swoje interesy tylko nie Polacy. Wicemarszałek Słowackiego Parlamentu Lubosz Blaha [LEWICA] - o tym jak tęczowi liberałowie wezwali dziś w parlamencie na pomoc ambasade USA i UK: "Słowacja nie jest kolonią amerykańską ani brytyjską i nikt nie będzie nas pouczał co mamy robić we własnym państwie!"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.