Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Miejcie nadzieję

Zgłoś do moderatora
www.youtube.com/watch?v=tP98RImh55g&list=RDMM&index=14

Jak to mawiał Adam Asnyk.

A jak to się czuję Mr Ch., były szef KNF, protegowany Prezesa NBP, który grzecznie proponował 40 mln zł łapówki Leszkowi za posłuszeństwo Pisowcom?
Słyszałem, że znowu wykłada, hehe.
Ech, Pisowcy - przegracie i to szybciej niż Wam się wydaje! Cieszcie się ostatnimi dniami lub miesiącami "RZĄDZENIA"!
W gruncie rzeczy - to śmiech z Państwa, z jego struktur, z instytucji - do tej pory nie mogę uwierzyć w to się stało! Jest tylu mądrych, wykształconych, inteligentnych Polaków a Pisowcy jak zwykle stawiają na symbol BMW ( bierny, mierny ale wierny ).
  • Miejcie nadzieję Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.