Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,25 zł , zmiana od tamtej pory: -30,77%

Mercator kupi protektora?

Zgłoś do moderatora
Wczoraj podczas konferencji prezes mercatora wspomniał, że prowadzi na zaawansowanym etapie rozmowy z firmami produkcyjnymi w Polsce w celu ich akwizycji..
Protektor pasuje idealnie do ich profilu działalności (dodatkowo kontakty do producentów lateksu, gumy etc) a z kolei mercator zyskałby rozbudowaną dystrybucję m.in. w Niemczech.
To mógłby być złoty strzał dla protektora i mega dofinansowanie działalności!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -0,88% 2,25 2023-03-31 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.