Forum Giełda +Dodaj wątek

MEGA INFO, 20% przekroczyl nowy akcjonariusz!

Zgłoś do moderatora
PARTEX SA nabycie akcji
Raport bieżący 16/2012

Postawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Na podstawie art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Zarząd Emitenta Partex S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka") informuje o otrzymaniu w dniu 16 listopada 2012 roku zawiadomienia od akcjonariusza Emitenta.

W wykonaniu obowiązku określonego w art. 69 ust. 1 ustawy o ofercie publicznej akcjonariusz Emitenta Pan Grzegorz Bieleń poinformował, iż w dniach od 3 do 15 listopada 2012 roku podczas sesji na rynku NewConnect, nabył łącznie 2 244 863 akcji zwykłych na okaziciela Partex S.A.

Przed dokonaniem powyższych transakcji Pan Grzegorz Bieleń posiadał 322.778 akcji Spółki, reprezentujących 2,87 % kapitału zakładowego Spółki oraz reprezentujących 2,87 % głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Po dokonaniu powyższych transakcji Pan Grzegorz Bieleń posiada 2 244 863 akcji Spółki, reprezentujących 20,00 % kapitału zakładowego Spółki oraz reprezentujących 20,00 % głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Jednocześnie Akcjonariusz poinformował, iż w zależności od sytuacji rynkowej w okresie 12 miesięcy zamierza zwiększyć bądź zmniejszyć udziały w spółce Partex S.A.

Więcej na: biznes.pap.pl i biznes.pap.pl/espi

kom espi mln/


Depesza pochodzi z biznes.pap.pl z 18.11.2012 22:38

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PARTEX 0,00% 0,01 2013-05-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.