Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: -6,04%

mBank zwiększył rezerwy do 53 % inne banki srednio ponad 33 %

Zgłoś do moderatora
A banksterka Czarneckiego ma rezerwy na kilkanascie % hahaha
Jakby chcieli miec rezerwy jak srexnia sektora rezerwy musiałyby wzrosnąć o dodatkowe ok 1,2 mld złotych. Jeśli by sie chcieli zblizyc do mbanku to calkowite rezerwy zblizyłyby się do 5 mld zlotych !!!

Kupowac akcje dalej misiaczki :) Czarnecki saczac drinki w Muami jest zadowolony ze swoich wyznawców xD

A kurs franka powyzej 5 pln, stopy % franka w gore i to nue ostatni raz. Niech feankiwicze tylko dostsna raty po zmianie oprocentowania 3M lub 6M to ilisc nowych pizwow gwaltownie wzrościd.

Ilosć przegrywanych spraw przez banki sięga 97%.

https://businessinsider.com.pl/gielda/mbank-zawiazuje-wielkie-rezerwy-na-franki-bedzie-strata-netto-w-calym-roku/8wprz2h

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -0,94% 0,15 2022-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.