Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Marsz Pierwszej Brygady

Zgłoś do moderatora
www.youtube.com/watch?v=zsLep4M1fro

Wiecie czemu to robię, Moi Ukochani Pisowcy? Wy też lubicie się odwoływać do haseł patriotycznych - choć moim zdaniem nie do końca je rozumiecie!
Żaden człowiek, który w sposób celowy i przewidziany ( dla niego ) niszczy majątek 100 tys. Polaków - i który ma na to wpływ - nie powinien czuć się bezkarny.
Bracia - jeśli spełni się czarny scenariusz - Polskie Sądy, które cenię - zarówno WSA i NSA - powiedzą, że nie mieliśmy racji razem z Prezesem Pruskim - będziemy walczyć! Ja wiem, że mam rację ale to trochę za mało, żeby przekonać tłumy! Decyzja BFG - żadna przesłanka nie była przesłana, że też takie nieuki siedzą w BFG i KNF! Jeśli zostanę osamotniony - podejmę walkę samotny ale miło by było mieć towarzyszy! Ja się nie wycofam - złamano basic rule - prawo do własności ( wykorzystując instytucje państwowe zniszczono nie tylko firmę ale być może niewinnych ludzi - realizując przy tym celu państwowy nacjonalizacji sektora bankowego ). Pozdr.- Mike75.

  • Marsz Pierwszej Brygady Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.