marina jak to mówią sprawdzam.
1. ,,Jestem tu dłużej niż ci się wydaje i zapewne długo dłużej, niz wasza trolowa paczka" Ja wszedłem w 2020 roku. a ty ?
2. ,,a za dywidendy postanowiłam dokupować sobie akcje XTB"' Czyli co wrzucamy w maju potwierdzenie ? ja stawiam, że bajerujesz. znikniesz z forum do końca kwietnia. i żadnej dywidendy nie wezmiesz i tym samym nie kupisz nowych akcji.
Podejmujesz wyzwanie ?