Forum Giełda +Dodaj wątek

mamy nowego właściciela i to jakiego !?

Zgłoś do moderatora
jesli akcje sprzedał skarbiec to będzie w aktualizacjach akcjonariatu , i powiem szczerze że byłbym z tego zadowolony . P Jakubas dokupił 27,8% w wezwaniu + 30,31=58% .chciał mieć diabełka 66 ,więc brakuje mu 8 % . ciekawe czy będzie konsekwentny i będzie zwiększał zaangażowanie ,i jak ?. biorąc pod uwagę sytuację światową i przebicie przez dolara 3,15 korekta się tak szybko nie skończy. poprzednie korekty kończyły się srednio do 2 tygodni liczac od dołka na ropie (pisze o ameryce) i nie były poparte wzrostem dolara . teraz jest inaczej . wracając do nowego szefa życzyłbym sobie by powtórzył scenariusz polnej -wzrost kursu na małych obrotach z powolnym zwiekszeniem zaangazowania ,i wyraznym trendem wzrostowym . poprzednio pisałem o scenariuszch i chyba emisja nam nie grozi ,czego się obawiałem. no to czekamy na koniec korekty .pozdrawiam
  • mamy nowego właściciela i to jakiego !? Autor: ~dżepetto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,49% 20,50 2022-05-20 10:10:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.