Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,10 zł , zmiana od tamtej pory: 3,23%

Mamy inwestora branzowego czytac!!!

Zgłoś do moderatora
W tym miejscu Prezes Zarządu Spółki przedstawił Walnemu Zgromadzeniu opinię w sprawie pozbawienia dotychczasowych akcjonariuszy Spółki w całości prawa poboru akcji nowej serii C oraz ceny emisyjnej akcji serii C, ponadto zaproponował zmianę polegającą na wydłużeniu do 30 dni terminu emisji zewzględu na okoliczność uzyskania niezbędnych rozstrzygnięć administracyjnych w przedmiocie objęcia pakietu akcji przez inwestora branżowego spoza UE.------- Realizując punkt 5 i 6 porządku obrad Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki podjęło następującą uchwałę:----------------------------------------------

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORPOSTA 0,00% 3,20 2021-09-16 16:36:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.