Action obniżył prognozę na 2015r i bardzo dobrze, bo może się nauczą iż w branży IT dynamicznych zamówień i zmieniającego się otoczenia nie da się prognozować na 12 miesięcy do przodu. Zaczyna się budować popyt na tej spółce, balonik był dobrze nadmuchany a obecna cena zaczyna przyciągać. Podobnie może zacząć się sytuacja poprawiać na abc pod warunkiem że grubas (fund lub fundy) zaprzestaną wywalać lub zakończą ten proces. Nie wykluczam że też może pojawić się po lewej ktoś duży, zainteresowanie IT z pewnością powróci.