Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: 8,87%

LOGIKA - Dystrybutor głównym udziałowcem :)

Zgłoś do moderatora
Jak ktoś liczy że dystrybutor odda półki i budżet zakupowy innym konkurencyjnym markom
w firmie w której ma zarząd to powodzenia :)

4F jako marka premium, chyba dla JANUSZA i GRAŻYNY

Larix i OTCF podzielą się budżetem zakupowym wpakuja swój towar i będa odrabiać włożone pieniądze, przecież to logiczne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -3,23% 1,35 2021-07-28 15:26:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.