Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,05 zł , zmiana od tamtej pory: 33,67%

Link do artykułu

Zgłoś do moderatora
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/43753330,bloober-team-potwierdza-ze-silent-hill-2-remake-jest-w-zaawansowanej-fazie-ale-nie-podaje-daty-premiery-wywiad
  • Link do artykułu Autor: ~Obserwator
  • Re: Link do artykułu Autor: ~Klastus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLOOBER -1,47% 26,80 2026-04-27 17:00:00