Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,10 zł , zmiana od tamtej pory: -15,90%

liczba lotów

Zgłoś do moderatora
wg moich statystyki które zbieram automatycznie ze stronyt radarowej
od 9.02.2021 do dzisiaj wykonano 609 lotów. z tendencją rosnącą, w ostatnią niedziele 29 operacji, tydzień wczesniej 24, jeszcze wczesniej 23.
nie mam niestety porównania jak to wyglada w porównanniu z latami poprzednimi...
  • liczba lotów Autor: ~aa
  • Re: liczba lotów Autor: ~Maro19

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -1,89% 31,20 2021-09-22 17:00:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.