Kiedyś to mieli na prawdę poukładane w głowach , dwóch kumatych pisało merytorycznie o niewypale eex , kilku już mniej kumatych coś tam też kopiowało / wklejała no i klony piszące bezsensu przeciw spółce . Teraz się to posypało ostro ,została rozia ( koza) i jakiś jeden poszarpaniec. Niestety ale to bardzo słabo wyglada , jako grupa insajderow giełdowych jak się zwali coś potrafiło zdziałać teraz to jest jakieś nieporozumienie , czy to koniec latryny ??