Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Czy wiecie, że w wielkich amerykańskich korporacjach jest to bardzo dokładnie sprawdzane ( nie da się ukryć w spr. fin. )? A u nas MOI UKOCHANI PISOWCY zamietli temat pod dywan, hehe. Tak się zastanawiam - gdyby były szef KNF wraz z jego przełożonym tyle czasu co na niszczenie Leszka poświęcili nadzorowi finansowemu może wykryliby obligacje Getback bez pokrycia i sytuację finansową GetBack w 2017 roku - w Singapurze za propozycję łapówki jest chyba kara śmierci - tym bardziej, że robił to urzędnik państwowy. Ale u nas, w "Burkina Faso" - to przecież "normalka", hehe.
  • Łapówka Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.