Teraz zastanówcie sie kto tak na prawde szkodzi kursowi i w czyim interesie jest jego niski poziom.Czy osoby które pisza prawde o COŚ-u czy wypowiedzi w wywiadach o zysku który nie jest najważnieszy . Do tego niezrozumiałe ruchy zarzadu który robi odpisy na wszystko co tylko sie da.Nie wspomne juz o szeregu nietrafionych akcji kredytowych i licznych podejzanych produktach finansowych. A wszystko to w ramach patryiotycznej misji z pierwiastkiem eko.
Ciekaw jestem czy Chodzik doczeka sie odpowiedzi hehe