nie wiem czemu, ale mod wywalil mój post o odbiciu na rynku nieruchomości.
możecie znaleźć art. na innym portalu po polsku : kasiora :)
czy ktos z Was liczył ile od 06.05 kiedy zaczeło sie coś dziać z obrotami na spolce przemieliło sie akcji?
policzyłem i do dnia 14.05 ktory był ostatnim wzrostowym przemieliło sie ponad 2,5mln akcji co daje ponad 20% wszystkich akcji oraz pod 40% FF.
w dniu 15.04 była korekta 3 wiekszymi pakietami akcji gdzie w sumie przemieliło sie 406tys akcji.
wyciągnijcie wnioski sami.
pozdrawiam