Kurs delikatnie wraca do poziomu z poczatku tygodnia. Lada moment info o umowie, potem otwarcie linii, zakupy. Synowie marnotrawni wroca z PMI, bo tam chyba przejrzeli na oczy ze to amberbiznes i walem smierdzi. Mysle, ze to MY bedziemy diamentem rynku NC a niedlugo potem brylantem a te jak wiadomo kosztuja. Cena wedug mnie wciaz bardzo promocyjna. Powtarzam, ze warto miec akcje Dependa.