Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,20 zł , zmiana od tamtej pory: -33,62%

kupuję cały czas...

Zgłoś do moderatora
nie ma w tej chwili lepszej spółki na gpw. NAJWYŻSZĄ wartością jest kasa. Nie ma żadnej innej cenniejszej rzeczy w spółce giełdowej niż kasa. Kasa to cel nadrzędny. Działalność każdej spółki giełdowej mierzona jest wyłącznie jedną miarą, przyrostem kasy. Nie mam nawet odrobiny wątpliwości gdzie zmierza kurs akcji. Dla tych co mają wątpliwości powiem, że ja też mam jakieś obawy ale związane są tylko z tym, czy zamkną transakcję sprzedaży pakietu akcji z sukcesem. Natomiast nie mam wątpliwości co do tego jaki będzie kierunek kursu akcji w przypadku skutecznego zamknięcia transakcji. W ciemno wiem gdzie będzie kurs w przypadku finalizacji sprzedaży akcji na warunkach podanych w komunikacie. Dzisiejsza cena jest śmiesznie niska.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OPTEAM 0,00% 15,40 2021-10-27 10:22:08