Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,20 zł , zmiana od tamtej pory: -33,41%

Re: kupuję cały czas...

Zgłoś do moderatora
Dobrze zauważyłeś -" w przypadku skutecznego zamknięcia transakcji"

Tylko, że to właśnie nie jest takie pewne. Poza tym info z komunikatu jest nadzwyczaj oszczędne w treść, tzn. nie ma parametrów brzegowych, warunków, które muszą zostać spełnione, więc na jakiej podstawie możesz twierdzić, że wiesz, gdzie będzie kurs? Jasnowidz?????
żeby nie było - też jestem zapakowany ze śr ok. 8,50, ale jak widzę, co się dzieje na świecie, to zastanawiam się, czy nie sprzedać po obecnej cenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,32% 15,45 2021-10-25 16:06:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.