Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -17,11%

Kupiłem kiedy wchdziło na giełde

Zgłoś do moderatora
Kiedyś  kupiłem!  byłem  jednym z pierwszych inwestorów przed  wejściem  na  giełdę  tej  spółki  trzymałem to  bodajże   kilka lat  było  nawet  - 50 %  wyłożonego  kapitału  ale  kiedy  upadł  Polski  Grafen  to  już chyba nadzieja  umiera  ostatnia , suma  summarum  coś tak  zarobiłem  na  sprzedaży  trochę dywidendy  trochę z kursu akcij  ale  nie wiem czy  na owe czasy  z odsetek  na  lokacie  nie wyszedł  by  na  to samo  na owe czasy   czasami  zerkam  na  tą spółkę  z  sentymentu  ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 0,00% 12,60 2021-08-02 14:22:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.