Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 50,00%

Ktoś się chyba pomylił

Zgłoś do moderatora
https://ibb.co/7CzB64G

Magic Nations na Steam kosztuje 54 złote. Komuś chyba bardzo zależy, żeby tę grę pogrzebać.

Naprawdę trzeba komuś palcem pokazać, że w czasach kiedy za darmoszkę można pograć w Hearthstone, Ethernal card game, Legends of runettera, mtg arenę i wiele wiele innych, żadanie 50 zł za karciankę to duża przesada. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że gra od lat nie dostała żadnej nowej treści, a jedynie co oferuje to gra z botami.

Nie wierzę, że oni tego nie robią specjalnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PBGAMES 0,00% 0,64 2023-06-07 14:49:32