Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,35 zł , zmiana od tamtej pory: 77,71%

Re: Ktoś się chyba pomylił

Zgłoś do moderatora
Michał, tzn. Franek… Lansować jako gra premimu? To może trzeba było od razu ustawić cenę gry AAA, albo jeszcze wyżej, bo segment zobowiązuje. Jeżeli naprawdę taki był zamysł to jest to żałosne. Tak samo byłoby, gdyby powodem do ustawienia niwspółmiernie wysokiej ceny żeby chętnych do PLGK zmusić do wydania pięniędzy. Cwaniactwo weryfikuje rynek. Jeżeli ktoś chciał kupować poniżej 40 gr to czas pokazać te zakupy :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES -0,64% 0,62 2023-06-05 11:15:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.