Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,84 zł , zmiana od tamtej pory: -19,37%

Kto widział już ESPI?

Zgłoś do moderatora
"Bezzasadność prowadzenia projektu rozwojowego..."

Moje spojrzenie z dwóch stron na sytuację.
Pierwsza strona pokazuje że to był jednak całkowicie odjechany od rzeczywistości pomysł, a nawet "wymysł" z tymi inteligentnymi butami. Coś na miarę telewizorów 3D. Teraz nie ma chyba ani jednego takiego modelu na rynku. Okazał się to też pomysł zdecydowanie bardziej wizjonerski i życzeniowy niż mający sens biznesowo. Jednym słowem klapa i prezes oraz zarząd powinni przemyśleć tą nauczkę przy podejmowaniu kolejnych decyzji.

Z drugiej strony to prezes w porę skojarzył fakty i zdecydował się podjąć bardzo trudną decyzję. Przyznanie się wszystkim, że prowadzony duży projekt, jaki miał być motorem napędowym na przyszłość okazał się nierealny i trzeba go zatrzymać... to jest bardzo ciężkie zadanie. Osoby na najwyższych stanowiskach często idą w zaparte i nigdy nie cofną takiego projektu choćby był bez sensu. Najwyżej trzeba będzie znaleźć w firmie dyrektora, którego można obwinić za zła realizację, wyrzucić i wtedy zamknąć. Duży szacun dla prezesa że odważył sie przyznać do błędu.

Piszę to jako inżynier oraz okazjonalny udziałowiec tej spółki, obecnie nie mam akcji i w sumie się cieszę, bo pewnie po takiej informacji jutro będzie kara od inwestorów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 1,78% 2,29 2023-03-30 15:29:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.