Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,45%

Kryzys w Best, spadek EBITDA ponad 8% r/r

Zgłoś do moderatora
EBITDA spadła z 219 do 200 mln r/r. Uwzględniając inflację to realnie spadła ponad 20%.
Borusowski chce ograniczyć koszty operacyjne, można spodziewać się redukcji etatów.
Należy zaznaczyć, że konkurencja w tym Kruk odnotowały dwucyfrowy wzrost EBITDA.
Dodajmy słabą sprzedaż obligacji, skup akcji własnych na szkodę spółki, aby jeszcze środki z niej wyciągnąć to jawi się obraz spółki mocno niepokojący.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 0,00% 20,80 2023-09-21 14:41:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.