Macie na onecie artykuł że Polska zaczyna pracę nad własńą kryptowalutą i plucie tutaj na bitevil nic nie da ponieważ to jest przyszłość. Bitkoin może jest przegrzany ale szuka swojej wyceny rynkowej i gdy znajdzie to gwałtownych spadków lub wzrostów nie będzie. Zaakceptujcie to a nie piszcie, że spółka nic nie warta itp. wypociny.