Dnia 2018-01-18 o godz. 08:38 ~mieszkolodz napisał(a):
> Jeżeli pracują nad czymś z Majkrosoftem
> to nie sądzę by to był program lojalnościowy na sterydach .
No dokładnie, przecież firma już informowała że eracoin będzie oparty na blockchain.
Podoba mi się wasza teoria, że Microsoft poprzez Eracoina będzie chciał kontrolować handel na świecie. To jest bardzo możliwe. Oni uwielbiają wszystko kontrolować. Przeczytajcie ten artykuł:
link Gwarantuję wam, że jeśli Microsoft zobaczył w pomyśle Bitevila spółkę która może stworzyć największą globalną walutę, to tak będzie i będzie w tym uczestniczył, czy sie to komuś podoba czy nie. Mało tego, zabiją inne kryptowaluty. Przejęcie Bitevila w takim wypadku jest też na 100% gwarantowane.