Nie rzuca sie słow na wiatr bedzie kryptowaluta w 2018 roku i jesli spolka poda informacje ze zleciła z pieniazków emisji tworzenie blochaina firmie x to niezaleznie od tego czy sie to przyjmie ( rama czasowa i etapy realizacji) , rynek zawsze zweryfikuje , wiwinduje to cenę do 25 pln i dalej, jesli faktycznie tej informacjj nie bedzie i bedzie rozmywanie to czego sie juz powiedzial o to cena spadnie i trend spadkowy gwarantowany