Nie rzuca sie słów na wiatr, dlatego nie objełam PP. Nie lubie rzucać nie tylko słów, ale też swoich pieniedzy w otchłań. Dziekuje akcjonaruszom ktorzy mi zaufali, zawsze sie ktos taki znajdzie. Pozdrawiam z cieplej tajlnadii. Drinki za kaske akcjonariuzy smakuja wybornie.
A w poniedzialek ile, -15% ?