Dnia 2021-01-01 o godz. 10:01 ~Gamoń napisał(a):
> Och Baco ! macie rację z tym spirytusikiem , dzięki za przepis ,
> bo ja robiłem odwrotnie 1/3 szklanki herbatki i 2/3 szklanecki spirytusiku ,
> to troche tęgawy drinecek .
>
> Pozdrawiam i uwazam że macie rację i ze spółką .
czyli wyszedł duży procent zupełnie jak tu będzie na akcjach w styczniu