Forum Giełda +Dodaj wątek

Konsolidacja i wybicie

Zgłoś do moderatora
Prognoza jest obiecująca, wykres zarysował kanał na poiomach 17 - 19 zl, ten kanał jest przystankiem po gwałtownym wzroście na którym można skorzystać przed drugą falą wzrostową. Secogroup to dobra spółka, ma świetlane perspektywy ( energetyka jądrowa ), i ostatnio pochwaliła się dobrymi wynikami w kryzysie. Problemem są obroty, które wyglądają mizernie ( tu przyczyną w znacznym stopniu jest mały free float ), czyli duże pakiety trzymają grube ryby. To troche odstrasza drobnych inwestorów, bo mała płynność może zamrozić papier ( gdyby nie to, to już kurs dawno byłby wyżej, ale i tak co się odwlecze to nie uciecze). Spółka mimo tego ostatniego wzrostu jest nadal niedowartościowa i na tle branży wypada interesująco. O przychody nie ma co się martwić, prezes oświadczył że zebrane w I kw. zamówienia są warte 165 mln $. Wybicie z kanału da zielone światło i droga wolna - a to tylko kwestia czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 2,58% 15,90 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.