Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,69 zł , zmiana od tamtej pory: -9,29%

Konkurs czy przetarg??

Zgłoś do moderatora
Mam dla Pana prezesa pytanie:
Czemu w raportach mieszacie 2 pojęcia: "konkurs" i "przetarg"?
Niby niewiele ale dużo zmienia! Ktoś dużo zarobił na przetargu a teraz dużo osob traci na konkursie!!! Przypadkowe? Nie sądzę...
Od początku pewne osoby wiedziały o zasadach konkursu a jednak podawano że to przetarg...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APSENERGY 1,67% 2,44 2021-01-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.