Forum giełdowe spółki APS ENERGIA S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
KIEDY DO GÓRY ~spekulant 4 2026-06-23 17:29
10+15 mln zysku realne ~Krystian 3 2026-06-23 14:51
Nawet 14mln zysku w 2q gordon555 2 2026-06-23 12:54
Jaki powód?? ~Rt 7 2026-06-19 12:18
Umowa w Uzbekistanie ~jojne 5 2026-06-17 22:09
Pytanie ~Rt 3 2026-06-16 16:15
Wzrosty tutaj będą kosmiczne ~Kolega_kolegi_grubeg 10 2026-06-14 16:04
Wzrosty przybieraja na sile ~Kolber 23 2026-06-12 18:08
Fabryka dronów na działce po ENAP ~Qwer 3 2026-06-12 14:49
Sprzedałem dzisiaj po 4,19 złotego. :) ~PRT 13 2026-06-11 22:49
Fajne info.... gordon555 1 2026-06-10 13:01
Nowe dotacje ~Kolber 3 2026-06-10 11:35
Ropczyce spółka inżynieryjno innowacyjna,Safe? ~ROPCZYCE 1 2026-06-09 10:21
Ropczyce spółka Innowacyjno- Inżynieryjna(SAFE?) C/WK 0,37 ~ROPCZYCE 1 2026-06-09 09:40
Onde kolejna spólka z sektora oze ~Krystian 1 2026-06-09 09:32
Czy jest tu jeszcze ktoś na pokładzie? ~lesio 6 2026-06-01 19:49
unicorn ~gracz 1 2026-06-01 13:13
APS Energia: Produkcja magazynów energii z WB Electronics możliwa w II p ~Siwobrody 6 2026-05-29 12:15
APS Energia w punkcie zwrotnym. Wyniki + potężne przetasowanie ~Gracz 2 2026-05-29 12:13
Czytac uważnie ~Kolber 5 2026-05-29 12:09
Papierowy zysk, za ENAP ~QWER 5 2026-05-28 11:18
Szacunki za 1q zysk netto 0.2mln, raport 6.6mln. wtf?? ~Qwer 3 2026-05-28 09:38
12 mln w pół roku ! Za rok c/z będzie wynosił 3-5 ?!!! ~Ewelina 1 2026-05-28 09:06
Normalka ~Rt 9 2026-05-26 13:14
Pod co to zbieranie? ~QWER 20 2026-05-21 15:29
Larq ~Analityk 1 2026-05-21 13:40
ustawa KSC ~max 10 2026-05-21 06:40
Widełki ~Ja 4 2026-05-05 13:01
I wywalanie ~Rt 6 2026-05-03 14:18
Ale leci obrot ~Kolber 14 2026-04-28 19:31
[x]
APSENERGY -4,28% 4,70 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.