| KIEDY DO GÓRY | ~spekulant | 4 | 2026-06-23 17:29 |
| 10+15 mln zysku realne | ~Krystian | 3 | 2026-06-23 14:51 |
| Nawet 14mln zysku w 2q | gordon555 | 2 | 2026-06-23 12:54 |
| Jaki powód?? | ~Rt | 7 | 2026-06-19 12:18 |
| Umowa w Uzbekistanie | ~jojne | 5 | 2026-06-17 22:09 |
| Pytanie | ~Rt | 3 | 2026-06-16 16:15 |
| Wzrosty tutaj będą kosmiczne | ~Kolega_kolegi_grubeg | 10 | 2026-06-14 16:04 |
| Wzrosty przybieraja na sile | ~Kolber | 23 | 2026-06-12 18:08 |
| Fabryka dronów na działce po ENAP | ~Qwer | 3 | 2026-06-12 14:49 |
| Sprzedałem dzisiaj po 4,19 złotego. :) | ~PRT | 13 | 2026-06-11 22:49 |
| Fajne info.... | gordon555 | 1 | 2026-06-10 13:01 |
| Nowe dotacje | ~Kolber | 3 | 2026-06-10 11:35 |
| Ropczyce spółka inżynieryjno innowacyjna,Safe? | ~ROPCZYCE | 1 | 2026-06-09 10:21 |
| Ropczyce spółka Innowacyjno- Inżynieryjna(SAFE?) C/WK 0,37 | ~ROPCZYCE | 1 | 2026-06-09 09:40 |
| Onde kolejna spólka z sektora oze | ~Krystian | 1 | 2026-06-09 09:32 |
| Czy jest tu jeszcze ktoś na pokładzie? | ~lesio | 6 | 2026-06-01 19:49 |
| unicorn | ~gracz | 1 | 2026-06-01 13:13 |
| APS Energia: Produkcja magazynów energii z WB Electronics możliwa w II p | ~Siwobrody | 6 | 2026-05-29 12:15 |
| APS Energia w punkcie zwrotnym. Wyniki + potężne przetasowanie | ~Gracz | 2 | 2026-05-29 12:13 |
| Czytac uważnie | ~Kolber | 5 | 2026-05-29 12:09 |
| Papierowy zysk, za ENAP | ~QWER | 5 | 2026-05-28 11:18 |
| Szacunki za 1q zysk netto 0.2mln, raport 6.6mln. wtf?? | ~Qwer | 3 | 2026-05-28 09:38 |
| 12 mln w pół roku ! Za rok c/z będzie wynosił 3-5 ?!!! | ~Ewelina | 1 | 2026-05-28 09:06 |
| Normalka | ~Rt | 9 | 2026-05-26 13:14 |
| Pod co to zbieranie? | ~QWER | 20 | 2026-05-21 15:29 |
| Larq | ~Analityk | 1 | 2026-05-21 13:40 |
| ustawa KSC | ~max | 10 | 2026-05-21 06:40 |
| Widełki | ~Ja | 4 | 2026-05-05 13:01 |
| I wywalanie | ~Rt | 6 | 2026-05-03 14:18 |
| Ale leci obrot | ~Kolber | 14 | 2026-04-28 19:31 |