Zbliżamy się powoli do tego upragnionego momentu..wybicia, które według mnie nastąpi już jutro, tak jak pisałem w poniedziałek. Dziś sporo akcji zostało sprzedane, wszystko pięknie wchłonięte po 20gr, więc potencjał podaży coraz mniejszy. Pozdro dla akcjonariuszy!