Od dwóch tygodni piszecie to samo, że wciąż KTOŚ zbiera i jutro już na pewno będzie mityczny "ODPAŁ". Nie będę się powtarzał dlaczego ta przewalanka trwa już od dwóch tygodni, pisałem o tym we wcześniejszych postach.
Zobaczcie "książkową korektę na ONERAY. Wzrost o 100%, 50% zniesienie wzrostu i wymiana prawie całego FF na wielkich obrotach i jutro można się spodziewać realnie wybicia...
http://stooq.pl/q/?s=ori&d=20100127&c=10d&t=l&a=ln&b=1