Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji poinformowała o zakończonym postępowaniu w sprawie koncesji na nadawanie nowych kanałów w cyfrowej telewizji naziemnej. W wyniku rozstrzygnięcia na multipleksie MUX-8 pojawią się nowe programy: Republika oraz WPOLSCE24.