To nie tylko korekta ale też i panika. Widać co się dzieje na świecie. XTB jest bezmyślnie wyprzedawane przez algorytmy fundów i grubasów bo nie dość że to Polska spółka to w dodatku "finansowa". Kupujący z pobudek fundamentalnych mają tego świadomość więc się wstrzymują. Trolle szalone się produkują kierowane urojeniami, że maja na cokolwiek wpływ :)
Mamy małą powtórkę z nurkowania kursu rok temu. Trzeba przeczekać.