Uważajcie na niego!!
Chwiej lata po wszystkich forach gdzie mam akcje i sączy okropny jad na mnie.
Każdy jeden mój wpis komentuje kilkoma innymi obraźliwymi postami i słownictwem!!
Uprzedzam was drodzy forumowicze - Kkk to straszny psychol!!
Aktualnie wciąż oczernia mnie na forum Mobi.
Naprawdę uważajcie na tego ułomnego kolesia.
Trzymajcie poziom. On zacznie was niespodziewanie atakować!!
Pozdrawiam wszystkich trzymających poziom i kulturę osobistą!!