Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: 203,12%
Panowie
Z analizy raportow w mojej ocenie wynika iz

1. Emisja z pp odpada nie ma chetnego biura i zapewne zarzadu ma to na pismie tego zaden sad nie podwazy maja dla Pana X zapewne wydruki z korespondencji ze wszystkimi BM
2. Spolka potrzebuje srodkow do dlaczego funkcjonowania tego nikt nie podwazy w obecnej sytyacji

mozliwosci
1. Emisja bez pp po nwza na ktorym uchwala obnizenie kapitalu
2. Polaczenie z inna firma poprzez emisja dla nich akcji

Po wiem tak zarzad mojej ocenie ma oelne prawo do takich krokow i to zrobi wystarczy im 15 procent max 20 akcji na nwza zeby to prseprowadzic dlatego zapewne jest mosliww sprzedaz w najblizszym tygodnia lub dwoch nawet do milionow akcji z tego bedzie 300 tys tak potrsebnych spolce

Przpraszam za te bledy nie mam komputera
Wniosrk jeden panowie to donra spolka naprawde to nie jest bankrutem bo nie zatracila zdoonosci do zarabiania ale sadkusenie jest potezne i byc moze zarzadu zrobi to co tu napisalem

Ja ogladalem wywiad z prezesowi i mu ufam problem polega tylko na tym ze wycena tej spolki powinna uwzlednic zasluzenie i byc moze piwinni to byc pol milionow pln a nie poltora tym bardziej nie trzy

Jesli mam racje to bedzie zjazd w okolice 20 groszy Duzy obrotach i potem komunikacie o zmniejsseniu udzialow
  • Kilka slow Autor: ~24
  • Re: Kilka slow Autor: ~kapo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE -4,43% 0,97 2022-05-16 13:30:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.