Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,87 zł , zmiana od tamtej pory: -58,82%

Kierunek 1 zl

Zgłoś do moderatora
Czekamy jak spadnie, moim zdaniem kwestia kilku tugodni
Najlepiej kupic za ok 1-1.2 i sprzedac po 1.5 ale nie duzy pakiecic tylko jakies 10-20 tys szt
Wiecej nikt nie wezmie , nie ma chetnych po prawej stronie a dziwne bo spolka niby z perspektywami chociaz decatlon depcze im po pietach. W Austrii IS to potetat ale to nie a Austria tylko Polska i kazdy liczy plny a dokladnie kazde 5-10 zl.
Jesli zarzad tego nie dostrzeze to przegra bitwe z nimi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -1,28% 0,77 2023-03-31 12:37:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.