Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: 248,76%

Kiedy ta spółka zniknie z giełdy?

Zgłoś do moderatora
Obstawiamy?
patrząc na te wspaniałe obroty i zadłużenie spólki ja obstawiam, ze pociągną jeszcze może 3-6 miesiące na GPW.
spółka już jest dobijana z każdej strony. spłata dla niej zadłuzenia w wysokości 65 tysięcy złotych jest już odczuwalna. to koszmar.
już nawet 10 groszy nie bronią, bo nie wiadomo czy będzie kolejna emisja obligacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22