Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: 163,75%

Re: Kiedy ta spółka zniknie z giełdy?

Zgłoś do moderatora
Ładna wropa na tej spółce nie tylko dla nas posiadających obligacje ale dla tych trzymających akcje.
Za duże ryzyko by kupować bo spółka nie ma opcji rozwoju i pomysłu a w dodatku zadłużona po uszy i słabe tematy na horyzoncie.
Za tania aby sprzedawać bo i nie ma komu kupować.
Wielu też nie chce sprzedawać bo straciło krocie, ale podobnie było na Kani i teraz już mogą zapomnieć o zwrocie czegokolwiek.
Sądzę że my posiadacze obligacji mamy większe szanse niż wy posiadacze akcji.
Jak zacznie się panika to będą wam. Sypać nawet po 5 groszy aby coś zostało im w portfelu. Już się zaczyna gorączka haha.
Akcjonariuszu usredniaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.