Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,81 zł , zmiana od tamtej pory: 21,55%

Kiedy Kampinos?

Zgłoś do moderatora
Od jakiegoś czasu reklamują inwestycję na facebooku i swojej stronie. Planowany termin budowy to IV kwartał 2019, ale widać, że nie zdążą. Na jakim etapie jest ta inwestycja? W zobowiązaniach po ostatnim raporcie jest bardzo mało w zaliczkach (rozliczenia miedzyokresowe), czyli wyniki za półrocze będą słabe. Do momentu wykazania sprzedaży kampinosu w przychodach będą wychodzić na zero albo niewielki minus, kiedy można się tego spodziewać ? W 2020 czy dopiero w 2021?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -2,65% 2,20 2020-10-28 16:18:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.