Jak wyżej - dobre pytanie.
Widzę, że na stronie Tritona termin budowy Kampinosu to 2020, ale już w jakichś tam ofertach na portalach termin realizacji podany na marzec 2022, jeszcze indziej termin realizacji to "od czerwca 2020 do marca 2022", ale to zapewne znaczy, że w czerwcu ruszy budowa, jeśli dobrze rozumiem.
https://noweinwestycje.pl/inwestycja/triton-kampinos-8353
https://www.oferty.net/inwestycja/triton-kampinos-czosnow,8353
Czyli 2020 to tylko przychody z Country i zapewne 2021 też tylko Country. Czyli jeszcze 2 lata strat lub w najlepszym przypadku wychodzenia na około zero? Ech, ta spółka jest naprawdę beznadziejna, jak można tak długo załatwiać pozwolenia i ruszać z kolejnymi inwestycjami.
Pytanie też, ile mieszkań z Kampinosu zamierzają oddać w tym marcu 2022. Mam nadzieję, że nie tylko te 107, o których piszą na stronie? Może chociaż z 1/3 planowanego osiedla, drogi zarządzie?
Ktoś coś wie?