Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,70 zł , zmiana od tamtej pory: -16,22%

KGHM zwiększył zaangażowanie... przypomina mi się wezwanie na Bipromet

Zgłoś do moderatora
Info o zwiększeniu zaangażowania przez KGHM na PAPie. Mają już coś ok 70%. W dobie dużej liczby wezwań ciekaw jestem czy będą dalej zwiększać lub czy ogłoszą wezwanie. Bipromet ściągali z giełdy wezwaniem na ok 34% głosów z ceną w wezwaniu ponad 80% wyższą od rynku... wiem, wiem to pobożne życzenia :) Ale co myślicie o scenariuszu zdjęcia z giełdy?
  • KGHM zwiększył zaangażowanie... przypomina mi się wezwanie na Bipromet Autor: ~qqq

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -6,06% 3,10 2020-09-25 16:49:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.