Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -12,00%
I jak tam chłopaki najlepsza spółka na GPW dalej zbieracie bo akcje już od 12 lat są zbierane a kurs jak stał tak stoi w miejscu mówìłem że dopuki papiery będą na rynku głównym nie będzie wzrostów, może jak bedzie przejście na NC wtedy trochę podskoczy co nie zmienia faktu że koniecznie z premedytacją chce wyjść tylnymi drzwiami z giełdy
  • KCI Autor: ~Jurand
  • Re: KCI Autor: ~Rozsądny
  • Re: KCI Autor: ~Jurand
  • Re: KCI Autor: ~Rozsądny
  • Re: KCI Autor: ~bedziewezwanie
  • Re: KCI Autor: ~_ppp_

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 1,85% 1,10 2023-03-22 13:21:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.