Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,90 zł , zmiana od tamtej pory: 35,31%
Dziecinne podejście do tematu finansów operatora lotniczego . Błędne założenia dotyczące sprzedażny ( 150 osób ? )
Enter sprzedaje cały samolot do biur podroży. Autor nie bierze pod uwage rejsow tzw ACMI a to chyba sa az 3 samoloty czyli okolo 10% pojemnosci.
Jedyne co mogę uznać za trafione to przychód bliski 3 mld w tym roku . Prezes mówił o wrosście 25% i to chyba sie zgadza.
  • kalkulacje Autor: ~MARO19
  • Re: kalkulacje Autor: ~aa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,37% 59,40 2024-02-29 09:09:52