Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,04 zł , zmiana od tamtej pory: 36,84%

jwc freefloat

Zgłoś do moderatora
https://inwestor.jwc.pl/a/1800,raport-biezacy-nr-68-2020
według tego komunikatu free float na jwc wynosi 6.06%
na pokładzie mamy pzu i arke
https://www.biznesradar.pl/akcjonariat/JW-CONSTRUCTION (przynajmniej nie kojarzę komunikatów i zbyciu tych papierów)
teoretycznie aby osiagnąć 95% jw musi dokupić na rynku 1.0601% papiera
kapitał akcyjny to 88.859.443 papiry
czyli musi jeszcze skupić około 942 k
w arkuszu zleceń jest wystawione mniej niż 300 k
https://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/jwc (przynajmniej ujawnionych)
jw deklarował, że nie zdejmie jwc z giełdy
skup prowadzi boś w imieniu jw i jwc
oczywiście jakoś im to idzie,ale przy tym tępie zajmie to 10 lat (jak nie lepiej)
więc wniosek jest jeden
albo jwc umorzy te papiery i będą wzrosty
albo jw będzie chciał ściągnąć z giełdy i wtedy będzie zabawa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00